Выберите язык

ru / ua

Мы в соц. сетях

Появились вопросы?

1+1=3! Подурунки при купівлі засобів для догляду за волоссям

Подарок
Период акции: С 1 января 2018 по 17 января 2018
0 из 5

Условия акции

Для твоєї бездоганної зачіски!


Подобається кожного дня робити стильні укладки, але турбуєтеся про здоров'я волосся? Не хвилюйтеся — при дотриманні правил використання лак для волосся не здатний на це!


Не лягайте спати з лаком на волоссі. Якщо на ніч не видалити засіб, можна пошкодити волосся. Для видалення лаку помийте волосся або ретельно розчешіть його.


Як уникнути ефекту злиплого волосся? При правильному використанні такого ефекту не буде. Щоб зробити красиву зачіску, наносіть лак з відстані не менше 30 см і не зосереджуйте його на окремих локонах.


Легко видаляйте лак з волосся за допомогою гребінця. Хороший лак не створює ефекту забрудненого волосся і не перевантажує його. Тому після звичайного розчісування ваше волосся повернеться до свого первісного стану.


Тож сміливо експериментуйте з образами, тим більше, що попереду ще стільки казкових зимових свят. А про економію EVA вже потурбувалася!


1+1=3! Купуй дві одиниці фарби для волосся TM Palette або Palette Фитолиния, засобів для догляду за волоссям ТМ Shamtu або Schauma, засобів для моделювання зачіски ТМ Taft та отримай третю одиницю в подарунок!

Категории

Комментарии

Комментарии 0

Похожие акции