Економія до 50% на засоби для автоматичного прання білизни TM Tide

Осталось 0 дней
Период акции: С 7 февраля 2019 по 27 февраля 2019
0 из 5
до 50% скидка

Условия акции

Просте та ефективне прання


Якщо ви зацікавлені в якісному пранні, в результаті якого тканина б не пошкоджувалася, а забруднення легко видалялися, тоді ось вам кілька простих секретів.  • Кожна пральна машина має обмеження за вагою білизни, дотримання якого напряму впливає на якість прання. Звісно, що зважувати речі перед відправкою до барабану не потрібно, але можна запам’ятати таке просте правило. Перучи бавовняні речі, барабан можна завантажувати повністю, синтетичні — наполовину, вовняні — на третину.

  • Правильно обирайте засіб для прання та дотримуйтесь дозування. Гелі — для слабо забруднених та повсякденних речей, порошки — для виведення складних плям. А от капсули зручно використовувати тим, хто не має часу на відмірювання прального засобу. Їхня концентрована формула нещадна до забруднень та лагідна до тканини — те, що треба для бездоганного результату!

  • Не забувайте додавати до спеціального відсіку машини кондиціонер-ополіскувач для тканини. Він зробить ваші речі м’якими, ніжними, полегшить прасування та огортатиме легким і приємним ароматом.


Вигідна ціна від 74,90 грн на засоби для автоматичного прання білизни TM Tide в асортименті. Економія до 50%!


Купуй засоби ТМ Tide для автоматичного прання білизни,в асортименті, та вигравай фартух від ТМ Tide в подарунок


Офіційні правила


Інформацію про співвідношення розміру економії до попередньої ціни реалізації товару дізнавайтесь в мережі магазинів EVA.


Кожен покупець, що є учасником програми лояльності «EVA МОЗАЇКА», який придбав продукцію ТМ Tide (порошок 6 кг, 2,4 кг, 2,5 кг, або гель для прання 1,235 л, або капсули для прання 12 шт.) в період з 07.02.2019 по 27.02.2019 в будь-якому магазині мережі EVA бере участь в розіграші подарунків від ТМ Tide.


Кількість подарунків обмежена – 3800 шт.

Поделиться

Поделиться:

Комментарии 0