Бездоганно гладке гоління

Осталось 0 дней
Период акции: С 7 февраля 2019 по 27 февраля 2019
0 из 5
Лучшая цена

Условия акции

Бездоганно гладке гоління


Для більшості представників сильної статі гоління — не найприємніший процес. Утім, зробити його максимально комфортним та уповільнити зростання щетини можна, якщо знати кілька маленьких секретів.


Вважається, що помірне вживання м’ятного чаю здатне уповільнити зростання щетини. При цьому харчування має бути максимально збалансованим та включати свіжі фрукти, овочі, цільнозерновий хліб, жирні сорти риби, біле м’ясо, молочні продукти.


Креми, тоніки та маски на основі натуральних компонентів виготовляються не лише для жінок, але й для чоловіків. На думку дерматологів при правильному догляді за шкірою обличчя можна покращити її захисні властивості та зробити процес гоління більш комфортним.


Звісно, відростання щетини багато в чому залежить і від спадковості, і від індивідуальних особливостей організму. Використовуючи якісні засоби для та після гоління, вчасно замінюючи картриджі на бритві, ми не зможемо назавжди позбутися щетини, зате цей процес стане набагато легшим та нетравматичним для шкіри. Купуйте картриджі для гоління в EVA та отримайте станок у подарунок!


Подарунки за покупки! Купуйте картриджі 4 шт. ТМ May for MEN за ціною 169 грн та отримайте станок для гоління ТМ May for MEN у подарунок!

Поделиться

Поделиться:

Комментарии 0