Вигідна ціна від 74,90 грн на засоби для догляду за шкірою обличчя та тіла ТМ Esfolio

Осталось 0 дней
Период акции: С 7 февраля 2019 по 27 февраля 2019
0 из 5
до 25% скидка

Условия акции

Трендовий корейський догляд для обличчя та тіла


Корейська косметика для догляду останнім часом стала справжнім трендом — і це зовсім не дивно, адже ці засоби принципово відрізняються від звичних нам європейських. Перш за все, своїм складом та технологіями, а також порядком використання та особливим ритуалом догляду за своєю красою.


Корейський догляд багаторівневий та складається із пошарового нанесення засобів для очищення, тонізації, зволоження, живлення. Завдяки цьому відбувається більш інтенсивний вплив на епідерміс та помітний результат.


Розпочніть із очищення за допомогою гідрофільної олії від Esfolio — вона розчинить усі забруднення та навіть водостійкий макіяж. Наступним етапом видаліть залишки олії та забруднень за допомогою очищувальної пінки Esfolio. Протягом трьох секунд після вмивання — тонізація за допомогою тонера, що підготує шкіру до нанесення зволожувальних засобів: есенції, сироватки, емульсії, крему для обличчя, області довкола очей. Один або два рази на тиждень додайте до свого догляду м’який пілінг та тканинну маску від Esfolio. Придбати косметику від цього корейського бренду за найприємнішою ціною можна в EVA!


Вигідна ціна від 74,90 грн на засоби для догляду за шкірою обличчя та тіла ТМ Esfolio в асортименті. Економія до 25%!


Поделиться

Поделиться:

Комментарии 0