Економія 25% на продукцію ТМ Level

Осталось 0 дней
Период акции: С 7 февраля 2019 по 27 февраля 2019
0 из 5
25% скидка

Условия акции

Професійний догляд для вашого волосся


Запорука гарних та здорових локонів — правильний підбір засобів для догляду. Ось кілька фактів, що допоможуть вам не схибити у виборі.  • Визначити власний тип волосся один раз на все життя неможливо: в залежності від гормонального фону, стану здоров’я, способу життя та екологічних умов проживання він може змінюватися. Тож будьте уважними до свого організму та слідкуйте за станом локонів.

  • До складу засобів для сухого типу волосся входять зволожувальні інгредієнти: кокосова та обліпихова олії, пантенол, гліцерин, ланолін, мигдальне молочко, екстракти рослин.

  • Формули шампунів для нормального типу волосся містять мінімальну кількість очищувальних компонентів, натуральні екстракти, вітаміни, а його рН становить від 5,7–7.

  • Засоби для жирного волосся ефективно протидіють проблемам завдяки зеленій та білій глинам, екстрактам кропиви, ромашки, берези, вітамінам А й С.

  • Для комбінованого волосся найкраще підходять неагресивні засоби. Маску та кондиціонер на такий тип локонів краще за все наносити не на корені, а на всю довжину, починаючи із середини.

  • Найкраще, щоб шампунь не лише очищував локони та шкіру голови, але й наповнював їх корисними компонентами, усував електризацію та містив УФ-фільтри — вони актуальні не лише влітку, але й протягом усього року.


Широкий вибір професійних засобів для правильного догляду за різними типами волосся має серія Level — завітайте до EVA, щоб придбати їх за приємною ціною!


Економія 25% на професійні засоби для догляду за волоссям, засоби для моделювання зачіски ТМ Level в асортименті.


Поделиться

Поделиться:

Комментарии 0