Економія до 50% на косметику ТМ Eveline Cosmetics

Осталось 0 дней
Период акции: С 7 февраля 2019 по 27 февраля 2019
0 из 5
до 50% скидка

Условия акции

Модний макіяж 2019


Ми звикли полегшувати свій макіяж до весни та літа, а от взимку зазвичай надаємо перевагу більш насиченим та яскравим образам. Цього року все навпаки: згідно з останніми тенденціями, в моді мінімалізм, що прослідковується у всіх стилях, від класики до різкого гранжу. Які ж вони, модні тренди макіяжу 2019?


• Білі тіні


Такий відтінок тіней здатен візуально змінити розріз очей та їхню форму. Використовуйте його на внутрішніх кутиках очей, а на рухому повіку нанесіть трохи улюблених пісочних або золотистих тіней з сатиновим блиском.


• Натуральні брови


Звісно, це не ті брови, що ніколи не бачили пінцета чи олівця. Натуральні — значить доглянуті та природні. Щоб отримати такий ефект, брови потрібно укладати за допомогою спеціального гелю або туші, що діє одразу в двох напрямках: надання кольору та фіксація.


• Незвичайні відтінки помад


Звісно, що для денного макіяжу такий варіант не підходить, а от для вечірки — те, що треба. Просто візьміть два відтінки помади, нанесіть їх на губи та розтушуйте за допомогою пензля — отримаєте трендовий градієнт на губах!


• Лялькові вії


І хоча модний макіяж цього року виступає за природність, дещо із 60-х у ньому все ж залишилося — це вії, густо нафарбовані тушшю. Тож не жалійте улюбленого засобу, щоб отримати ефект лялькових вій.


Порадуйте себе приємними покупками разом із EVA!


Економія до 50% на тональні засоби, рум’яна, підводки, туші для очей ТМ Eveline Cosmetics в асортименті.

Поделиться

Поделиться:

Комментарии 0