Приємний догляд за обличчям та тілом

Осталось 0 дней
Период акции: С 7 февраля 2019 по 27 февраля 2019
0 из 5
Подарок

Условия акции

Приємний догляд за обличчям та тілом


Якщо ви любите приймати ванну, перетворіть цей процес на корисну детокс-процедуру. Для цього потрібно правильно підготувати своє тіло: спочатку прийняти швидкий душ та очистити шкіру за допомогою пілінгу або скрабу. Такий крок допоможе шкірі отримати всі корисні речовини, що ви потім на неї будете наносити. Для ефекту детоксу найкраще приймати ванну тривалістю до 20 хв. з температурою води 38–40 °С.


Вода 40 °С чинить найпотужніший очищувальний ефект: до такої ванни можна додати також улюблену морську сіль або екстракт водоростей. Будьте обачні й не перевантажте серце, приймаючи гарячу ванну.


Вода 37–38 °С ідеально розслаблює, сприяє відпочинку та налаштуванню на міцний здоровий сон — чудове завершення складного дня! Для підсилення ефекту релаксу додайте до такої ванни краплину олії лаванди. А після завершення процедури нанесіть на шкіру тіла та обличчя улюблений засіб від Eveline Cosmetics, щоб відновити її захисні функції та зробити оксамитово ніжною.


1=2! Купуйте будь-який засіб для догляду за шкірою обличчя або тіла TM Eveline Cosmetics та отримайте другу одиницю в подарунок!


Поделиться

Поделиться:

Комментарии 0