Економія до 35% на ВСІ туші для вій ТМ Max Factor

Осталось 0 дней
Период акции: С 7 февраля 2019 по 27 февраля 2019
0 из 5
до 35% скидка

Условия акции

Глибокий та виразний погляд


Хороша туш та правильно нафарбовані вії здатні миттєво змінити наш погляд, а разом із ним і вираз обличчя та зовнішність загалом. Щоб отримати вії своєї мрії, спробуйте скористатися такими лайфхаками.  • Якщо вам ду-уже подобається туш, але не влаштовує її пензлик, можна скористатися іншим, що вам підходить. Тільки не забудьте потім щільно закрити флакончик із засобом оригінальною кришечкою, оскільки інша до неї навряд чи підійде.

  • Щоб припідняти вії без допомоги спеціального інструменту і водночас отримати ефект легкого підведення повік, під час фарбування злегка затримайте щіточку біля коренів, злегка прокручуючи її.

  • Якщо між тушшю для об’єму та подовження не можете обрати щось одне, сміливо використовуйте одразу дві: спочатку об’ємну, а потім подовжуючу.

  • Щоб отримати результат удвічі більш вражаючий, спробуйте профарбувати вії спочатку з внутрішнього боку, а потім із зовнішнього. З першого разу трохи незвично рухати щіточкою у напрямі від обличчя, але далі рука звикає і такий макіяж не здається чимось дивним.

  • А для отримання максимально природного ефекту рухайте щіточкою не суворо догори, а по діагоналі у напрямі до зовнішніх кутиків очей: ефект спокусливого котячого погляду гарантовано!


Скористайтеся вигідними пропозиціями від EVA, щоб придбати улюблену туш від Max Factor!


Економія до 35% на ВСІ туші для вій ТМ Max Factor в асортименті.

Поделиться

Поделиться:

Комментарии 0