Соковиті ласощі для вашого волосся

Осталось 0 дней
Период акции: С 7 февраля 2019 по 27 февраля 2019
0 из 5
50% скидка

Условия акции

Соковиті ласощі для вашого волосся


Формулу засобів для догляду Fructis від Garnier збагачено активними концентратами фруктів та рослинних екстрактів, дію яких доповнюють вітаміни В6 і В3 для ще більш красивого та здорового волосся. Огірок зволожує шкіру голови та волосся, забезпечуючи тривале відчуття свіжості. Олія амли інтенсивно відновлює структуру волоса, зміцнює його цибулину, активізує кровообіг шкіри голови та прискорює зростання. Олія авокадо — для легкого розчісування та гладкості, активізації росту волосся, відновлення та захисту його структури.


Гранат — для густоти та об’єму, інтенсивного зволоження, розгладження, захисту від УФ-променів та шкідливого впливу довколишнього середовища. Яблуко зміцнює, відновлює структуру, запобігає випадінню, покращує обмін речовин всередині тканин. Ягоди асаї — для стійкого блиску та насиченого відтінку. Олія ши — для інтенсивного догляду, активного відновлення та живлення волосся, набуття ним блиску, м’якості, еластичності. Кокосова вода — для тонізації, зволоження, свіжості локонів, боротьби з запаленнями шкіри голови та запобігання появі лупи. Обирайте свій Fructis та купуйте вигідно в EVA!


Економія 50% на другу одиницю! Купуйте дві будь-які одиниці засобів для догляду за волоссям TM Garnier FRUCTIS та отримайте економію 50% на другу одиницю!


Фруктіс.


Купуй дві будь-які одиниці засобів для догляду за волоссям ТМ Garnier Fructis та отримай економію 50% на другу одиницю


Поделиться

Поделиться:

Комментарии 0