Кохання завжди поруч

Осталось 0 дней
Период акции: С 7 февраля 2019 по 27 февраля 2019
0 из 5
Подарок

Условия акции

Кохання завжди поруч


«Парфуми можуть розповісти про вас більше, ніж ваш почерк», — ці слова Крістіана Діора як найкраще символізують значення ароматів у нашому житті. Вважається, що цитрусові ноти найчастіше обирають енергійні, організовані та дисципліновані люди, що прагнуть досконалості у всьому. Морські парфуми говорять про незалежність та витриманий характер свого власника. Такі люди надзвичайно цінять власну свободу та мінімалізм.


Деревні ноти в парфумерії найчастіше обирають елегантні леді та джентльмени, котрі мають надзвичайне почуття власного стилю та вміють знаходити альтернативні шляхи вирішення питань. Квіткові аромати зазвичай до вподоби тим, хто любить прикрашати своє життя яскравими моментами та подіями, а також уміє створити атмосферу тепла та затишку довкола себе. Пряні східні ноти в парфумах можуть свідчити про творчість, оригінальність та природжену інтелігентність. Поціновувачі таких запахів надають перевагу класичному стилю у всьому — від одягу до інтер’єрів. А от парфуми з нотами соковитих фруктів найчастіше обирають чоловіки та жінки з легким характером, що люблять спілкуватися, знаються на романтиці та відмінно почуваються у команді.


Сподіваємось, ця інформація стане вам у нагоді, коли обиратимете парфуми на подарунок. Напередодні найромантичнішого з усіх свят — Дня святого Валентина — подаруйте своїм коханим та близьким любов та турботу. А найкращий спосіб продемонструвати свою увагу — подарувати вишукані парфуми. Тим більше, що EVA приготувала для вас відмінну акційну пропозицію!Купуй улюблену одиницю парфумів та отримай другу одиницю у подарунок!


Під подарунком мається на увазі можливість придбання другої одиниці парфумерії меншої вартості за 0,01 грн з ПДВ за умови купівлі двох одиниць одним чеком. Кількість акційного товару обмежено. 2 З повним асортиментом продукції з економією можна ознайомитися безпосередньо в магазині EVA. Така продукція позначена жовтими накладками «1=2». В акції «1=2» беруть участь парфуми ТМ Entity, ТМ Entity 30 мл, ТМ Jeanne Arthes, ТМ Jeanne Arthes Amore Mio, ТМ Jeanne Arthes Boum,ТМ Jeanne Arthes Cassandra, ТМ Jeanne Arthes Colonial Club, ТМ Jeanne Arthes Joe Sorrento, ТМ Le Bouquet, ТМ Ralf Cristoff Intense, TM Fabien Marche.

Поделиться

Поделиться:

Комментарии 0