Для вашого комфорту та захисту

Осталось 0 дней
Период акции: С 17 января 2019 по 6 февраля 2019
0 из 5
до 50% скидка

Условия акции

Для вашого комфорту та захисту


Чи шкідливі щоденні прокладки? При правильному застосуванні — анітрохи! Тож як ними користуватися, щоб почуватися комфортно та впевнено кожного дня?  1. Змінюйте засіб кожні 4 години вдень, а на ніч дозвольте тілу перепочити. Використовувати щоденні прокладки цілодобово не рекомендується.

  2. Якщо маєте схильність до алергічних реакцій, обирайте вироби без малюнка та додаткового аромату.

  3. При виборі звертайте увагу на упаковку: прокладки повинні пройти дерматологічні та гігієнічні тести.

  4. Зверніть увагу на гігроскопічність прокладки — вона має дихати. Зазвичай виробники зазначать цю властивість на упаковці.


Зберігайте власний комфорт і спокій у будь-якій, навіть найбільш критичній ситуації, — завітайте до EVA, щоб придбати якісні та надійні гігієнічні засоби!


Економія 50 на другу одиницю! Купуйте дві упаковки прокладок для критичних днів, щоденних прокладок ТМ Kotex у будь-якій комбінації та отримайте економію 50% на другу одиницю!


Економія надається на будь-яку упаковку прокладок для критичних днів, щоденних прокладок ТМ Kotex меншої вартості, за умови купівлі двох одиниць одним чеком.


Інформацію про співвідношення розміру економії до попередньої ціни реалізації товару дізнавайтесь в мережі магазинів EVA. Кількість акційного товару обмежено.


В акції не беруть участь щоденні прокладки TM Kotex Active 20 шт., 60 шт.

Поделиться

Поделиться:

Комментарии 0