Информация о бренде

Лінія магазинів EVA – національна мережа магазинів з великим асортиментом товарів для жінок, пропонує широкий асортимент декоративної косметики, товарів побутової хімії, парфумерії, товарів дитячої категорії, біжутерії та аксесуарів.


 EVA допомагає вам економити сімейний бюджет, адже пропонує вигідні ціни на популярні товари. Крім того, у магазинах EVA ви знайдете товари власних торгових марок. Це декоративна косметика на будь-який смак, товари для дому, які зроблять прибирання легким та швидким, дитячі товари, розроблені спеціально для малюків та багато іншого.


 


Перемоги


Лінія магазинів EVA – переможець Національної Премії Retail Awards «Вибір споживача» 2001, 2014 і 2015 року, володар золотої медалі «Лідер галузі-2015» національного бізнес рейтингу. Власні торговельні марки EVA – переможці Національної В2В-Премії «Private Label-2016» в номінаціях: «Внесок в розвиток товарної категорії» (ТМ "SKY") і «Впізнаваність торгової марки» (ТМ "LCF").


 


Соціально-корпоративна відповідальність


EVA впровадила два нових соціальних проекти для українського ринку дрогері:


Вперше в Україні Лінія магазинів EVA створила премію «Мама року» (http://mamaroku.com.ua/), яка присвячується дбайливим, надихаючим, добрим, стильним, успішним, енергійним і талановитим мамам. Національна премія «Мама року» нагадує про те, як чудово бути мамою, наскільки вона важлива і дорога в житті кожного з нас.


У 2016 році за титул «Мама року» змагались матусі з 78 міст країни. За два роки у премії взяли учать понад 500 історій неймовірних мам та бабусь.


Соціальний проект «Orange Days»: у Помаранчеві дні EVA пропонує покупцям зробити покупки та разом допомогти новонародженим дітям. 1% від продажу товарів у Помаранчеві дні перераховується на закупівлю медичного обладнання для перинатальних центрів України. В результаті проведення «Orange Days» закуплено і передано медобладнання на 200 000 грн.


 

Акции бренда

Показать еще...